جی پی اس IR59 _ ردیاب خودرو

9

محصول جدید

IR59 ردیابی است که برای انواع خودروهای سبک و سنگین ، موتورسیکلت و اسکوترهای برقی قابلیت استفاده دارد. این نوع جی پی اس به واسطه داشتن آنتن های GSM و GPS داخلی، قابلیت نصب آسان دارد. برای انجام عملیات ردیابی با استفاده از این نوع جی پی اس نرم افزارهایی در نظر گرفته شده و پس از تکمیل فرایند خرید و ثبت اطلاعات مالکیت، یک پنل ردیابی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

جزییات بیشتر

10 قلم

تومان 700,000

اطلاعات بیشتر

در پنل ردیابی که در اختیار مشتری قرار می گیرد، امکان مشاهده مسیر حرکت، مسافت طی شده، سرعت حرکت و اطلاعات تکمیلی دیگری را برای افراد وجود دارد. همچنین با استفاده از بهترین تکنولوژی سخت افزاری در آنتن های GSM  و GPS، میزان دقت بالایی برای نمایش اطلاعات در این ردیاب لحاظ شده است.

ردیاب مخفی ارزان IR59 علاوه بر داشتن باتری داخلی، نیاز به سیم کشی برای اتصال به منبع برق خودرو دارد تا فرایند ردیابی را به صورت دائم انجام دهد. هدف از قراردادن منبع تغذیه داخلی فراهم آوردن امکان ردیابی در زمانی است که باتری خودرو از مدار خارج شده و یا دچار مشکل شود. یکی از بهترین ویژگی های IR59 به عنوان ارزان ترین ردیاب مورد استفاده برای تمام خودروهای سواری، امکان ردیابی آنلاین و آفلاین توسط نرم افزار و پنل ردیابی آن است.

جی پی اس ارزان IR59

ردیاب کوچک و ارزان 59 برخلاف تفاوت قیمت محسوسی که با دیگر GPS های خودرو و موتورسیکت دارد، پاسخگوی تمام نیاز شما از یک جی پی اس است. این محصول به خصوص برای موسسه های اجاره خودرو و شرکت های فعال در عرصه حمل و نقل کاربرد دارد. از جمله مهمترین امکاناتی که در ضد سرقت خودرو IR59 وجود دارد، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • داشتن نرم افزار اختصاصی ردیابی سازگار به گوشی های هوشمند و رایانه
  • امکان ردیابی آفلاین و آنلاین توسط پنل ردیابی
  • نصب آسان و آغاز به کار بسیار سریع
  • امکان اعلام هشدار در صورت سرقت خودرو
  • اعلام هشدار در زمان روشن شدن خودرو
  • دارای سنسور لغزش و ضربه در مدل سفارشی

8 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: